İçerde 22. yeni bölümünde Celal, Merti vuracak mı?

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin yeni bölümü için heyecan dorukta. Geçtiğimiz gün 21. bölümü ile ekrana gelen İçerde dizisinde Eylem, Mertin evindeyken kapının altından içinde bu kan ailenden birine ait, öldür Celali al aileni yazan bir zarf atıldı. Mert zarfı atanın peşinden çıkıp evden gittiğinde Mertin özel telefonu çaldı ve Eylem numarayı kaydetti. İlk görüntüleri ile ekrana gelen İçerde 22. bölümünde ise Celal, Merti vuracak mı? sorusunun cevabı merak konusu oldu.

Ay Yapım imzalı, ekranların fenomen dizisi İçerde bu hafta nefes kesen bir bölüm ile ekrana geldi. İçerde, tüm kategorilerde izlenme rekorları kırarak, zirvedeki yerini aldı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer aldığı İçerde dizisi 22. bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

UMUT, BU NOTU BENDEN SAKLARSAN ÖLECEKSİN!

Barış, Sarpı aradı ve Mertin onu takip ettiğini tehlikede olduğunu söyledi. Sarp ve Yusuf bir plan yaptı. Yusuf, Gökhanın oğlu olduğunu, onu vuranı yakalamanın onun işi olduğunu söyleyip Sarpı tutuklattırdı. Yusuf, Yaşarın Gökhandan aldığı Narkotikin parasını bir eve yerleştirdi ve ekibini arayıp ihbar var deyip paranın bulunmasını sağladı. Para üzerindeki kan ile Sarpın kanı uyuşmadığı için Sarp serbest bırakıldı. Barış gelip Sarpa Coşkunun kaçtığını söyledi.

Eylem, Mertin evindeyken kapının altından içinde bu kan ailenden birine ait, öldür Celali al aileni yazan bir zarf atıldı. Mert zarfı atanın peşinden çıkıp evden gittiğinde Mertin özel telefonu çaldı ve Eylem numarayı kaydetti. Yaşar, Sarpı arayıp, ona mal getirmezse Celal Coşkunu kurtardığını söyleyeceğini söyleyip tehdit etti. Bu arada Mert eve gelen zarftaki kanın DNA testini yaptırdı ve ailesinden birisi olduğunu netleştirdi. Bunu da Coşkun öldüğüne göre ancak Yaşarın bileceğini düşündü. Onun için Sarp Yaşarı bulup öldürmeden onu bulması gerektiği için Sarpı takip etti.

Yaşar Sarpı oyuna getirirken Merti de getirmiş oldu ve ikiliyi buzhaneye kilitledi. Coşkunla ilgili her şeyi tam Mert Sarpa anlatacakken Sarp bir çıkış yolu buldu. Önce Mert çıktı ve sonra Sarpı kurtardı. Çıktığında Yaşarın yurtdışına kaçacağını düşündüğü için Sarp Alyanakı aradı. Alyanakın söylediği yeri Yusuf Müdüre haber verdi ve polis Yaşarı yakaladı. Celal et keserken ona yardım ettiği anlarda Sarp elini kesti ve Celal o kanlı mendili Mertin kapısının altından bıraktı.

Celal, Mert eğer zarftan bahsetmezse onu öldürmek için silahını çekmeye hazır bekledi. Adrenalinin eksik olmadığı bölümde Celalin Merte var mı Celal babana demen gereken bir şey? sorusuna Mertin yok dediği sahnede Celalin kolları arkasındayken silahının horozunu çektiği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir