Dizi Haberleri

Kalk Gidelim 50. Bölüm Yeni Fragmanı Seyret 22 Aralık Cumartesi

Kalk Gidelim 50. Bölüm Yeni Fragmanı Seyret 22 Aralık 2018 Cumartesi Kalk Gidelim 50. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim Son Bölüm Fragmanı trt1

Kalk Gidelim 49. Bölüm özeti;

Seyfettinin süt çiftliğini sattığına dair Ercanın hazırlattığı imzalı kağıt Halilin eline geçince bunu Nuriye ile paylaşır. Abilerim benden habersiz hakkımı da satıyor diye düşünen Nuriye, abilerine gönül koyar ve bunu adım adım hissettirir. Seyfettin, Sevdanın verdiği gazla yönetim kurulu başkanlığı sağlamlaştırmak için aileden gizli birtakım hamleler yapar. Amacı babasından aferini koparmaktır. Bu arada Badegül Ercanın Nurcanın kardeşi olduğunu öğrendikten sonra Nurcana sert çıkar ve Halim yengesinden Badegül adına özür diler. Halim, Nurcana, Meryemin garipleştiğinden bahseder. Ercanın yoğurt formülünü satarken bile kendilerine değil Ercana inandığından söyler.

Mustafa Ali bunun üzerine Ercanı köy meydanına kadar kovalarken Meryemin büyük bir sürpriziyle karşılaşır. Diğer yandan Şakir kahvehaneyi Sadıkla işletmeyi kabul edip kendi yöntemleriyle çalışmaya başlar. Tabi Şakirin çay satışı için bulduğu her yöntem Sadıkı şaşkına çevirir. Veli ise ihracat işine devam eder. Kendisine ticarette yeni bir alan açar. Damatlar işlerini kurup ailenin gözüne girmeye çalışırken Duru ve Dudu cephesinde ise nişanlılarıyla görüşememenin gerginliği vardır. Artık aileden birinin gözetiminde yapacakları ilk görüşmeye Hatice Ana gelir ve Velinin bu görüşmede Duruya yapacağı jest Şakir için başka bir planın başlangıcı olacaktır.

Kalk Gidelim 49. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu