Kırgın Çiçekler 74. bölüm fragmanında Eylül, yaşam savaşı veriyor!

Pazartesi akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçeklerde Eylülü izine ulaşılıyor. Fakat açlık ve sussuzluktan bitkin düşen Eylül hastanede yaşam savaşı veriyor. Mesude ise kendini suçlayarak intihar girişiminde bulunuyor. Türlü entrikalarla dolu senaryosu ile izleyiciyi kendine hayran bırakan Kırgın Çiçekler 74. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner ve Zeynep Irgatın paylaştığı Kırgın Çiçekler 74. bölümü ile 6 Mart Pazartesi akşamı ATVde ekrana gelecek.

KIRGIN ÇİÇEKLER 74. BÖLÜM ÖZETİ

Kırgın Çiçekler dizisinde bu hafta, Kızlar ve Feride Kemalin verdiği adreste Eylülü bulamayınca korku içinde kalırlar. Kemal yalan söylediğini itiraf edince Mesude, Kemale saldırır. Umutlar tükenmek üzereyken polise gelen sürpriz bir ihbarla herkes şok olur. Polis Eylülü bulur. Eylül hastanede yaşam savaşı verirken, Mesude kendini suçlayarak intihar girişiminde bulunur. Suçunun ortaya çıkmasıyla kapana kısılan Kemal, polisin elinden kurtulmak için kimsenin aklına gelmeyen bir yol seçer.

Add your comment

Your email address will not be published.