Meryem yeni bölüm bu akşam neden yok?

Meryem 23. yeni bölümü bu akşam neden yayınlanmayacak? Kanal Dnin ilgiyle izlenen dizisi Meryem yeni bölümü bu akşam yayınlanması beklenirken, dizinin 23. yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Peki Meryem yeni bölüm neden bu akşam yok?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Meryem yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Kanal D yayın akışında Meryem saatinin yerine yabancı sinemanın yer alması izleyiciyi şaşırttı. Peki Meryem 23. yeni bölümü bu akşam neden yok?

MERYEM YENİ BÖLÜMÜ BU AKŞAM NEDEN YOK?

Kanal Dnin ilgiyle izlenen dizisi Meryem, yeni bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler şaşkınlığa uğradı. Meryem yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Sebebi ise yılbaşı tatili olmasından dolayı olduğu düşünülüyor.

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Derin, Nurten’le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryemi öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derinin bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir.

Güçlü’nün Meryem’e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu’nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir