Muhteşem Yüzyıl 9. bölüm izle

0
0

Muhteşem Yüzyıl 9. bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 9. bölüm seyret Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 9. bölüm

Muhteşem Yüzyıl 9. bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 9. son bölüm fragmanı izle Bir efsane yeniden doğuyor. Aşkın tarihi baştan yazılıyor. Dev prodüksiyonuyla, Muhteşem Yüzyıl rüzgarı 2 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de esmeye devam ediyor.

İbrahim, Hatice’nin hastalığının son durumunu merak ediyor… Hürrem ise şehzadesinin elinden alınmasından dolayı mutsuz. Olanlardan dolayı İbrahim’i suçlar. İkili arasındaki ipler iyiden iyiye gerilir…

Rodos seferinin hazırlıkları sürüyor. Ama Osmanlı’nın tek düşmanı Rodoslular değil. Macar kralı aldığı yenilgiye karşılık intikam planlarına girişir.

Matrakçı ise gizemli bir gence yardım etmenin peşinde. Ama yardım ederken oğlan hakkında şaşkınlık verici bir gerçeğe ulaşır. İbrahim, Matrakçı’yı ziyarete gelir. Matrakçı misafirini gizlemek ister. Ama İbrahim genci fark eder. İbrahim ve Matrakçı ona yardım etmeye karar verir.

Hürrem, bebeğinin beşiğine takılı muskalar bulur. Muskaların işlevini öğrenince kendisine de yaptırmaya karar verir. Ama yaptırdığı muskalar geldiğinde önemli bir gerçek ortaya çıkar.

Sultan Süleyman, Rodos seferine çıkmadan Hatice’nin evlilik bilmecesini çözmeye karar verir. Sefer başlamadan Hatice’nin nişanı yapılacaktır. Hatice bu haberi duyduğunda adeta yıkılır. Hayati bir karar verir.

“Muhteşem Yüzyıl” ilgiyle izleyeceğiniz dokuzuncu bölümüyle, 2 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de evlerinize yeniden konuk olacak…

Muhteşem Yüzyıl 9. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz