Dizi Haberleri

Netflixin en popüler içeriklerini gösteren yeni site yayınlandı

En popüler Netflix içeriklerini haftalık ve ülkeye göre inceleyebileceğiniz site yayınlandı Netflix, geçtiğimiz saatlerde Netflixteki içerikleri haftalık ve ülkelere göre ayrı ayrı takip edebileceğini yeni web sitesi top10.netflix.comu yayına soktu.

Netflix artık hayatımızın en önemli parçalarından biri haline gelmiş durumda. Bunu da sadece sosyal medyadan veya konuştuğumuz ortamlardan değil, istatistik olarak da rahat bir şekilde görebiliyoruz. Her ne kadar Netflix şu ana kadar istatistikleri net olarak paylaşmasa da son hamleleri ile birlikte artık istatistikleri daha rahat bir şekilde görebileceğiz.

Netflix Top 10
Netflixin yayın hayatına birkaç saat önce soktuğu top10.netflix.com isimli site ile artık Netflix içeriklerinin istastiklerini haftalık olarak ve hatta ülkelere kısıtlayarak inceleyebileceksiniz. Aynı zamanda global sıralamaları da elbette görebileceksiniz. Bu listeleri dilerseniz indirebiliyorsunuz da.

Türkiye için 8 Kasım – 14 Kasım haftasına baktığımızda, film sıralamasının şöyle olduğunu görebiliyoruz:

Red Notice
Army of Thieves
Love Hard
The Harder They Fall
Yara
The Good Liar
Doctor Sleep
Transformers: The Last Knight
Army of the Dead
Escape Room
Global sıralamaya baktığımızdaysa ilk sıranın değişmediğini görebiliyoruz. Hatta ilk dört film aynı ancak sıralarında ufak değişiklikler var.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir