Adı Sevgi Dizisi 5. Bölüm Fragmanı 10 Nisan Seyret

Adı Sevgi

Adı Sevgi 5. Bölüm Fragmanı. Adı Sevgi Son Bölüm Fragmanı izle Adı Sevgi Dizisi 5. Bölüm Fragmanı 10 Nisan Seyret atv

Adı Sevgi 4. Bölüm özeti Zeynepi kaçıran Volkan beklemediği bir şekilde Emirin eline geçmiştir. Elif, Zeynepin güvenliğini sağladıktan sonra onun yaralarını sarmaya çalışırken, Emir ise Volkanın yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlıdır. Ancak Zeynepin kurtuluşu için attıkları adımlar sonrası ikili arasında çatışmalar yaşanır. Emir, Ekreme Zeynep ve ailesini özgürlüğüne kavuşturacak gizli bir teklifle gider. Her ne şartla olursa olsun oğluna kavuşmak isteyen Macide, gözünü ne kadar karartabileceğini bir kez daha gösterir. Elif ve Emirin ona aşıladığı umuda tutunmaya çalışan Zeynep, Macidenin ailesine saldırısıyla sarsılır.

Diğer yandan okulda olanların faturası Fidana kesilmiş, Fidanın Sarpçadan uzakta başka bir okula gönderilmesine karar verilmiştir. Elif, Zeynepin kurtuluşunu planlarken; Macidenin bu kararına karşı gelmeleri için Şükranı ve Fidanı ikna etmeye çalışır.

Adı Sevgi 5. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.