Akasya Durağı 109. bölüm izle

Akasya Durağı 109. bölüm izle Akasya Durağı 109. bölüm seyret Akasya Durağı 109. Son bölüm izle Akasya Durağı yeni bölüm izle Akasya Durağı 109. bölüm

Akasya Durağı 109. bölüm izle Akasya Durağı Son bölüm izle Akasya Durağı 109. yeni bölüm fragmanı – hd dizi izleSeyit’in akrabası olan Baran, köyden sevdiği kız Berivan ile evlenmek için istanbul’a gelmiştir.Akasya Durağı 109. yeni bölüm fragmanı – hd dizi izleSeyit’in akrabası olan Baran, köyden sevdiği kız Berivan ile evlenmek için istanbul’a gelmiştir. Baran, Seyit’ten kendisine büyüklük etmesini ister. Seyit ve Arif birlikte Berivan’ı istemeye giderler. Ancak kız isteme sırasında öyle gelişmeler olur ki, sonunda kabak Seyit’in başına patlar ve kızın ağabeyleri, Seyit’in Berivan ile evlenip kız kardeşlerinin adını temize çıkarmasını şart koşarlar. Seyit’in başı gerçekten büyük beladadır. Tolga ve Leyla hızla evliliğe doğru giderlerken, Tolga’nın kapısına bir bebek bırakılır. Bebek Tolga’ya çok benzemektedir. Leyla evlilikle ilgili kararlarını askıya alır. Tolga ile büyük anlaşmazlığa düşer. Ancak olanlara sevinen bir kişi vardır o da Ramazan Baba. Çünkü tüm bu tezgah onun başının altından çıkmıştır.

Sinan ve Osman meyhaneye içmeye giderler ve orada Alev ile Bahar adında iki kadınla tanışırlar. Sinan ve Osman başlarına gelecek beladan habersiz eğlenmeye devam ederler. Ancak iki kadın, Hayri ve Sacit adında iki adamla işbirliği halindedirler ve yeni tanıştıkları erkekleri tuzağa düşürüp, sonra da şantaj yapmaktadırlar. O gece olanlar olur ve Sinan ile Osman’a ertesi gün, kadınlarla yatakta çekilmiş resimlerle şantaj yapılır.

Yayın Tarihi : 26 Şubat Cumartesi / 2011

Yayın Saati : 20.00

Akasya Durağı 109. Bölüm Fragmanı izle

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.