Akrep Dizisi 17. Bölüm Sesli Fragmanı 8 Nisan Özeti

Akrep Dizisi 17. Bölüm Sesli Fragmanı izle 8 Nisan Özeti perşembe star tv

Akrep 16. Bölüm özeti Ferda, Ahmetin karanlık yüzünü kızı Ayşeme göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Ahmet, ortadan kaybolan kızının yerini öğrenebilmek için Ferdayı köşeye sıkıştırır.

Duru, Hakanın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duruyu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duruyu gizli odaya saklar. Arasın bebek Can hakkındaki şüpheleri devam ederken, ikilinin birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları yeniden yakınlaştırır! Onları güvenlik odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır.

Adeta bir gizli kara kutu olan Hünkar, zor günler geçiren eski dostu Perihanın bir sözüyle yanına gelerek evin havasını değiştirir. Duru ve Şahin, kendi anneleri gibi benimsedikleri eski dadıları Hünkarın gelişine çok sevinir. Hünkar, ipleri eline alıp evde yeni bir düzen kurarken; Perihanın düşmanlarına karşı da yeni kalkanı haline gelir.

Akrep 17. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.