Aksiyon filmi severlere müjde Şehrin Azizleri, 3. film ile dönüyor

film fragman haber

Aksiyon filmi severlere müjde: Şehrin Azizleri, 3. film ile dönüyor 90ların sonu ve 2000lerin başında bir hayli popüler olan aksiyon filmi The Boondock Saints ya da Türkçesi ile Şehrin Azizleri filminin üçüncüsü duyuruldu.

İlk filmi 1999 yılında yayınlanan, ikinci film ise 2009 yılında yayınlanan The Boondock Saints ya da Türkçesi ile Şehrin Azizleri serisinden güzel bir haber geldi.

Şehrin Azizleri 3 Duyuruldu
Deadlineın geçtiğimiz saatlerde yaptığı habere göre yönetmen Troy Duffy yeni film için güzel haberi verdi. Yönetmen Troy Duffy dışında filmin başrolleri Norman Reedus ve Sean Patrick Flanery de devam filmi için dönecek.

Filmin senaryosunu yönetmen Duffy ve başroller Norman Reedus ve Sean Patrick Flanery birlikte yazacak. Ne yazık ki filmin konusu şu an için belli değil. Ancak yapımcı Yvette Yates Redick, ilk iki filmi izlemeyenlerin de seveceği bir film yapacaklarını söyledi. Filmin çekimleri ise Mayıs 2022 gibi başlayacak.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.