Apple iOS 15e geçmeyenler için iOS 14.8.1 güncellemesini yayınladı

iphone

Apple iOS 15e geçmeyenler için iOS 14.8.1 güncellemesini yayınladı Apple herhangi bir nedenden ötürü iOS 15e geçmeyen kullanıcılar için iOS 14.8.1i yayınladı. Önemli güvenlik iyileştirmeleri içeren güncellemenin tüm cihazlara yüklenmesi öneriliyor.

Apple, iOS 14 işletim sisteminden memnun olan ya da akıllı telefonunu iOS 15 sürümüne yükseltemeyen iPhone sahiplerini unutmadı. Cupertinolu şirket bu kullanıcılar için güvenlik odaklı iOS 14.8.1 güncellemesini yayınladı.

Her zamanki gibi Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneğine giderek güncellemeyi iPhoneunuza yükleyebilirsiniz. Apple yeni sürümün beraberinde önemli güvenlik iyileştirmeleri getirdiğini ve herkes için önerildiğini belirtiyor.

Eski sürümle devam edilebiliyor
Apple, iPhone sahiplerine önemli güvenlik güncellemelerini alarak işletim sisteminin eski sürümünü kullanmaya devam etme seçeneği sunmuştu. Yaklaşık 200 MB boyutundaki güncelleme aşağıda listelenen cihazlara yüklenebiliyor.

Desteklenen cihazlar:
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE (1. nesil)
iPhone SE (2. nesil)
iPod touch (7. nesil)

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.