Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Sesli Fragmanı 30 Aralık Özeti

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Sesli Fragmanı 30 Aralık Özeti Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Fragmanı seyret atv

Bir Zamanlar Çukurova 118. Bölüm özeti Züleyha ve Hakanın ilişkisi ciddileşiyor

Züleyha ve Hakanın basın toplantısında evleneceklerini duyurması Çukurovanın gündemini değiştirir. Fikret, basın toplantısının ardından Hakan ve Züleyhaya misilleme yapar ve Betülle en yakın zamanda evleneceğini söyler.

Betülün foyaları birer birer ortaya çıkıyor! Züleyha, Betülün ihanetiyle yüzleşiyor

Züleyha, şirketin içini boşaltan kişinin Ercan değil Betül olduğunu öğrenince şoke olur. Fikreti üzmemek için Betülü mahkemeye vermekten çekinse de sonunda Fikrete konuyu açmaya karar verir. Fikret duydukları karşısında çılgına dönüp Betülle ilişkisini noktalar. Abdülkadir tarafından da köşeye sıkıştırılan Betülün yaptıkları Şermini de korkutmaya başlar.

Haminne hayata tutunabilecek mi?

Betül, Haminnenin elinden Hakan ve Demirin fotoğrafını almak isterken Haminneyi iter ve düşmesine sebep olur. Başını vuran Haminne kanlar içinde kalırken, Betül dehşete düşer.

Betül, fotoğrafı ele geçirip büyük sırrı öğrenirken, Haminne hayata tutunabilecek midir?

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.