Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 23.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 23.Bölüm Fragmanı sesli 7 mart perşembe Bir Zamanlar Çukurova 23.Bölüm tanıtımı izle Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı atv

Bir Zamanlar Çukurova 22.Bölüm özeti

İkinizin de mezarını kazarım

Çukurovada herkesin bildiği ama dile gelmeyen acı gerçekler bu bölümde gün yüzüne çıkıyor! Üstü türlü oyunlarla kapatılmaya çalışılan hakikatler çok can yakacak. Büyük Hanımın ortadan kaybolması tüm konağı ayağa kaldırmıştı! Neyse ki Demir Yaman, annesi Hünkarı ahalinin de yardımıyla buluyor! Züleyha, oğlu Adnan için taktığı maskeyi, Yılmaz ve Müjgan dedikodularına dayanamayınca bir kenara bırakıyor. Çukurovaya damga vuracak bir itirafta bulunuyor; Ben bir tek Yılmazı sevdim. Elimde değil, kalbimin sahibi o. Vur, kır, öldür beni istediğini yap ama bunu değiştiremezsin, kalbimin sahibini değiştiremezsin. Bu sözler karşısında çılgına dönen Demir Yaman, Züleyhayı kovuyor ama oğlu Adnanı vermemeye kararlı. Peki Demir, uğruna her şeyi feda edebileceği Adnanın, kendi oğlu olmadığını duyunca ne yapacak? Apar topar doğuma gittiğini düşünen Müjgan, arabada kendisine çekilen silahla burun buruna geliyor. Kendini insan hayatı kurtarmaya adamış olan Müjgan Doktor, ölümün soğuk nefesini ensesinde hissediyor. Masada tüm hevesi, coşkusu ve aldığı yüzükle başbaşa kalan Yılmaz, buluşmaya gelmeyen Müjganın peşine düşüyor. Çukurovaya gelecek sürpriz misafirler öyle şeyler söyleyecek ki yer yerinden oynayacak!

Bir Zamanlar Çukurova 22.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.