Cesur Yürek 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SHOW TVnin ilgiyle takip edilen dizisi Cesur Yürek 17. bölüm ile ekrana geldi. Kirvenin elinden kurtulan Ömer, intikam için takibe başladı. Yolun sonunda Ömeri bekleyen büyük sürpriz ne olacak merak konusuydu. Peki Cesur Yürek 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cesur Yürek son bölüm ile ekrana geldi. Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisinde Ömer intikam peşindeydi. İşte o son bölüm.

CESUR YÜREK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer Kirvenin elinden nasıl kurtulacak? Kirveyi yakalamak için harekete geçen Tatar Ahmet, önemli bir ipucu bulur. Ömer Kirve’yi ele geçirebilmek için zorlu bir takibe başlar. Bu takipte Ömer’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Berrin, Ömerin Eceyi eve getirmesinden dolayı rahatsızdır. Bu yüzden Ömer Berrin’in gönlünü alabilmek için önemli bir adım atar. Güler İskender’in başına geleni öğrenmesiyle dünyası yıkılır. İskender hem annesine hem babasına sırtını çevirir. Tatar Ahmet ve Ömer’in Kirve’yi ele geçirme planı başarılı olacak mı?

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.