Clubhose, davet ile uygulamaya katılmayı sonlandırıyor

Teknoloji

Clubhose, davet ile uygulamaya katılmayı sonlandırıyor: İsteyen herkes katılabilir Sesli sohbet uygulaması Clubhouse, bekleme sırasını kaldırdıklarını ve artık isteyen herkesin uygulamaya katılabileceğini duyurdu. Platform ayrıca yeni logolarına da bir bakış sundu.

Sesli sohbet uygulaması Clubhouse, yaptığı bir açıklama ile herkesin platforma katılabilmesi için bekleme sırasını kaldırdıklarını belirtti. Uygulamanın bunu yapmasının ardındaki sebep olarak artan rekabet ortamı gösteriliyor.

Clubhouseu isteyen herkes kullanabilecek
Pandeminin ilk günlerinde oldukça popüler hale gelen Clubhousea katılmak isteyen kullanıcılar, mevcut bir kullanıcıdan alınan davetiye kodu ile direkt uygulamayı kullanmaya başlıyor ya da telefon numarası ile kayıt olup bekleme sırasına alınıyordu. Şirket bu durumun artık değiştiğini ve herkesin uygulamaya katılabileceğini duyurdu.

Clubhouse blog gönderisinde: “Asla sıkıcı olmayan on iki ay sonunda, Clubhouseun artık betadan çıktığını, herkese açık olduğunu ve bir sonraki bölümüne başlamaya hazır olduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, herkesin katılabilmesi için bekleme listesi sistemimizi kaldırdığımız anlamına gelir.” ifadeleri yer aldı.

Bir sözcü, şu anda yaklaşık 10 milyon kişinin bekleme listesinde olduğunu ve zaman içinde uygulamaya ekleneceklerini doğruladı. Yeni kaydolmak isteyen kişiler ise direkt uygulamayı kullanmaya başlayabilecekler.

Clubhouse, blog gönderisinde davetiye ile uygulamaya girilme sisteminin kaldırılmasının haricinde yeni logosunu da açıkladı. Logo, kurumsal işlerde daha çok kullanılacak ve uygulama simgesinin yerini almayacak. Uygulama simgesi her ay düzenli olarak değişmeye farklı kişileri göstermeye devam edecek.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.