Çocuklar Duymasın Dizisi 69.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Çocuklar Duymasın 69.Bölüm Fragmanı sesli 20 şubat çarşamba Çocuklar Duymasın 69.Bölüm tanıtımı izle Çocuklar Duymasın Son Bölüm Fragmanı kanald

Çocuklar Duymasın 68.Bölüm özeti

Sevgililer günü gelip çatmıştır ancak Taş Fırın Haluk ve Meltemin henüz bir sevgililer günü planı yoktur. Taş Fırın Haluk hiç istemese de, ısrarlara dayanamaz ve Zero Tunanın organize ettiği sevgililer günü planına dahil olur. Rıza ve Sultanın da onların sevgililer günü planına dahil olmasıyla ekip iyice kalabalıklaşır.

Taş Fırın Haluk ve Meltem Böyle Sevgililer Günü Görmedi Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Çarşamba 19.45

Hepsi, rezervasyon yaptıkları mekana çok eğlenecekleri konusunda büyük beklentilerle giderler ancak hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar.

Öte yandan eve gelen gizemli bir kutu başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkes için merak konusu olur. Meltem, bu gizemli kutunun Geceden geldiğini tahmin eder ve Halukun görmemesi için büyük bir çaba gösterir. Kutu kimden gelmiştir ve içinde ne vardır?

Oyuncular

Çocuklar Duymasın 68.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.