Dayan Yüreğim 5. bölüm fragmanı yayınlandı

FOX TVnin yeni dizisi Dayan Yüreğim 5. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 4. son bölümü ile ekrana gelen Dayan Yüreğim herkesi ekran başına kilitledi. Yeni bölümde neler olacak merak konusu. Elvanın Remzi ile ilgili kararı ne olacak?

Fox TVnin her Cuma akşamı ekrana gelen Dayan Yüreğim dizisi bu hafta yine çok konuşuldu. Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan’ın dışında Ege Aydan, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Bora Akkaş, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak’ın rol aldıkları Dayan Yüreğim yeni bölümüleri ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Dayan Yüreğim 5 .yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

DAYAN YÜREĞİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dayan Yüreğim yeni bölümünde Geceyi kamyonette geçiren Elvan ve Selim güvende değildir. Elvan’ın kamyoneti satacağını anlayan Cengiz, Elvan’ın peşine düşer. Elvan kamyonetin parasıyla bir ev tutacakken Cengiz çantadaki parayı alıp kaçar. Olayın tek görgü tanığı olan Selim ise geçirdiği felçten dolayı konuşamamaktadır.

Tüm bu yaşananlardan Elvan’ı sorumlu tutan Seray, Selim’i alarak amcası Remzi’nin evine getirir. Suzan ve Gülsüm bu misafirlikten hiç hoşlanmaz. Diğer yanda Atıf, Seray’ın kalbini kazanmak için her fırsatı değerlendirir. Seray artık Atıf’ın ilgisinin farkındadır ve her ne kadar kendine bile itiraf etmese de, bu ilgi karşılıklıdır.

DAYAN YÜREĞİM 5. BÖLÜM FRAGMANI

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.