Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Yeni Fragmanını izle 8 Ocak Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Yeni Fragmanını izle 8 Ocak Salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Fragmanı izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı Atv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Bölüm özeti;

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyasın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyasın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncayın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyası dışarıda ise Alparslanı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızırın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.