Gameloft yeni oyununu indirmeye sundu

Teknoloji

Gameloft tarafından indirmeye sunulan Idle Siege adındaki sürekli tıklamaya yönelik mobil oyunu, dinamik bir şekilde stratejinizi belirlemenizi gerektiriyor.

Daha çok Asphalt serisi yarış oyunları ile tanıdığımız Gameloft markası zaman zaman farklı türlere yönelerek ilginç oyunlar yapıyor. Idle Siege adındaki strateji-savaş türündeki yeni oyun bunlardan birisi.

Idle Siege neler sunuyor?
Idle Siege sürekli tıklama tarzındaki oyunlar gibi stratejinizi belirli bir alanda üretmeye çalıştığınız bir oyun. Fethedilmesi gereken düşman şehrinin önünde yönetim çadırınızı kurarak asker üretmeye başlıyorsunuz.

Yol üzerinde yer alan karolara hangi asker kartını koyarsanız o birimler üretilerek karonun üzerine geliyor. Sonra da otomatik olarak şehre saldırıyor. Şehrin yapısına göre piyade, okçu, baltacı gibi türleri seçmeniz gerekiyor.

Savaş esnasında kazandığınız paralarla anlık olarak çadırınızı ve birliklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Böylece çok daha kısa bir sürede şehri ele geçiriyorsunuz. Her bölümde kaynaklarınız sıfırlanıyor ve baştan başlıyorsunuz. Cengiz Han, Robin Hood gibi ikonik kahramanların da oynanabildiği Idle Siege uzun süreler sizi ekran başında tutacak.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.