Hekimoğlu Dizisi 48. Bölüm Sesli Fragmanı 4 Mayıs Özeti

Hekimoğlu Dizisi 48. Bölüm Sesli Fragmanı izle 4 Mayıs Özeti salı kanald

Hekimoğlu 47. Bölüm özeti Suriyedeki iç savaştan kaçıp Türkiyeye sığınan Enver ve Meryem Hadidi çifti, 2 yıl burada kaldıktan sonra Yunanistanın Meis adasında bir mülteci kampına yerleşmiştir. Meryemin ani hastalığına kampta çare bulamayacağını anlayan Enver, karısı Meryemi alıp illegal yollardan tekrar Türkiyeye dönmeye karar verir. Denizin ortasında motorları bozulunca Türk Sahil Güvenliğinin son anda kurtardığı çiftin görmek istediği tek kişi vardır; Ateş Hekimoğlu. Mehmet Alinin hastaneden ayrılma zamanı gelip çatınca Hekimoğlunun ona karşı olan tavrı değişecek ve bu durum Emreyi son derece rahatsız edecektir. Bunu Hekimoğlu ile konuşmaya karar vermesi ise, Emre için dönülmez yolun başlangıcı olacaktır. Tüm bu gelişmeler Zeynepin Emreye olan hislerini gözden geçirmesine neden olurken, Hekimoğlu da vakayı çözme sürecinde radikal kararlar vermek zorunda kalacaktır.

Hekimoğlu ve ekip bunca kargaşanın arasında Meryemi kurtarabilecek mi? Emreyi bekleyen geri dönülmez yol ne? Zeynepin aldığı büyük karar nelere yol açacak?

Hekimoğlu 48. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.