İçerde 23. bölüm fragmanında Mert Yusufun hedefinde

SHOW TVnin heyecan dolu dizisi İçerde 23. bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan İçerde dizisinde Yusuf müdürün Mertle ilgili şüpheleri iyice artıyor. Sarp ve Mert bir kez daha karşı karşıya gelecek mi? İçerde 23. bölümü ile Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkacak.

İçerde yeni bölümü için heyecan dorukta. 27 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan İçerde dizisinde Sarp ve Yusufun şüpheleri Mert üzerinde toplanıyor. Mertin Celal için çalıştığı ortaya çıkacak mı? İşte İçerde 23. bölümden ilk detaylar.

Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emindir. O polis her kimse onu bulmak zorundadırlar. Diğer taraftan Celal’in iş yapmayı planladığı Handan’la da yakın ilişkide olmaları gerekiyordur. Böylece hem Celal hem de Handan için yolun sonu yaklaşacaktır.

Yusuf Organizedeki herkesin tek tek ifadesini alır. Böylece şüpheler tek bir isimde yoğunlaşır. Eylem, Mert’in Celal’i yakalamak için muhbiri olduğu yalanına çoktan inanmıştır. Şimdi tek endişesi Celal yüzünden Sarp’ın başının belaya girmesidir. Bu konuda Mert’ten yardım ister.

Melek mütevazi bir avukatlık ofisi açar. Artık Celal Duman için çalışmayacaktır. Melek’in ilk müşterisi sürpriz bir isim olacaktır. Temiz bir hayata başlaması zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

İÇERDE 23. BÖLÜM FRAGMANI

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.