Karadağlar 21. Bölüm İzle

Karadağlar 21. Bölüm İzle Karadağlar Son Bölüm Seyret Karadağlar 21. Bölüm İzle Karadağlar Son Bölüm İzle Karadağlar Dizisi İzle

Dostoyevski’nin klasik eseri Karamazov Kardeşler’den uyarlanan Karadağlar yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de
Karadağlar 21. Bölüm İzle ve özeti Halit Karadağ, Gülhayat’ı elde etmek için önünde bir engel olarak gördüğü Gülali’yi hileli bir kumar masasına oturtmaya çalışmaktadır. Halit’in amacı Gülali’nin varını yoğunu kaybetmesini ve en sonunda kasabayı terk etmesini sağlamaktır. Ancak Halit’in bilmediği çok önemli bir gelişme olur.

Kılık değiştiren Gülali, Gülhayat’ın bindiği faytonu kaçırır ve onu herkesten uzağa; ormandaki bir kulübeye götürür. Gülali’ye sırılsıklam aşık olan Gülhayat için artık karar verme vakti gelmiştir; ya Gülali’ye karşı olan hislerini boş verip Halit Karadağ’dan intikam alacaktır ya da Gülali’ye her şeyi anlatıp onunla beraber hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır.

Karadağlar 21. Bölüm İzle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.