Kızım Dizisi 21. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kızım 21. Bölüm Fragmanı sesli 1 mart cuma Kızım 21. Bölüm tanıtımı izle Kızım Son Bölüm Fragmanı tv8

Kızım dizisi 20. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Ekranların sevilen dizisi Kızımda bu hafta Cemal, Öykünün kendi kızı olup olmadığını araşatırmaya başlarken, Demir, kızı Öykünün mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapar. Murat, Candanıemir ile evlenmesini kabullenemez ve geriye dönük hastane masraflarını talep eder. Peki Kızım dizisi son bölüm ardından 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızım 20. Bölüm özeti

Kızım dizisi 20. bölüm ile ekrana geldi. Öykünün hastalığının her geçen gün hayatına biraz daha engel olması ve bunu Demir ve Candandan saklaması işleri hiçte beklenilmeyen bir noktaya taşır. Demir, Öyküyü mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Candanın Demir ile evlenmesini kabullenemeyen Murat. Öykünün geriye dönük hastane masraflarını talep eder. Demir beş parasız ne yapacağını bilemez ve kısa süre içerisinde para bulup ödeme yapmak durumundadır. Candan, Murat ile konuşmaya gittiğinde aldığı yanıtlar ile bir kez daha şaşkına döner. Muratın gözü iyiden iyiye dönmüştür.

Öykü okula gittiği son gün yine bir anda dona kalır ve aniden teyzesine bir şey söylemesi gerektiğini düşünür ve okuldan çıkar. Herkes teyakkuz halinde Öyküyü aramaya koyulur ama onu tek bulabilecek isim babası Demirdir Demir, teyzesinin evinin önünde bulduğu Öyküden aldığı cevaplar ile şoke olur. Öykü hafızasını kaybetmiştir.

Kızım 20. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.