Komedi değil polisiye…

Yavuz Turgul, Şen ile Yılmaz’ı buluşturacak olan yeni filminin adını ‘Avcı’ olarak belirledi. Filmde Melisa Sözen de rol alacak

Bugüne kadar “Eşkıya”, “Muhsin Bey” ve “Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni” gibi Türk sinema tarihinin önemli filmlerine imza atan Yavuz Turgul, senaryosunu da kendisinin yazdığı filmine “Avcı” ismini verdi. Filmde Şener Şen ve Cem Yılmaz’a genç kuşağın üç başarılı oyuncusu Melisa Sözen, Okan Yalabık ve Cansu Koç eşlik edecek. Çekimleri nisan ayının ikinci haftası başlayacak olan filmde Şen, Yılmaz ve Yalabık polisi canlandıracak. Şen’in yıllar sonra mesleğine dönen bir emekli başkomiseri oynayacağı film boyunca üç polis oldukça zor bir cinayeti çözmeye çalışacak. Emniyet Müdürlüğü içinden çıkamadığı cinayeti çözmek için mesleğindeki ustalığıyla nam salan Şen’den destek isteyecek.

Melisa, Yılmaz’ın karısı olacak
Filmde Melisa Sözen, Cem Yılmaz’ın eşini, Cansu Koç ise Okan Yalabık’ın sevgilisini canlandıracak. Önümüzdeki günlerde filmin okuma provaları için bir araya gelecek ekipten Şener Şen bir süre önce, “Cem Yılmaz ile Şener Şen bir araya geliyor diye kimse bizden komedi filmi beklemesin. Farklı türde bir film çekeceğiz” açıklamasını yapmıştı. İlk filmi “Her Şey Çok Güzel Olacak”tan sonra ilk kez başka bir senaristin filminde rol alacak olan Yılmaz ise “Filmle ilgili Yavuz Turgul ve Şener Şen ustalarım bir açıklama yapmadan bir şey konuşmam doğru olmaz. Beni çok heyecanlandıran bir proje… Çekimlerin başlamasını bekliyorum” diye konuştu.

‘Başkası adına hesap açmak elektronik delilik’
Cem Yılmaz, son dönemde twitter’da kendisinin yazdığı iddia edilen esprilerle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde hesabının olmadığını belirten Yılmaz, “İnternet dünyasının popüler paylaşım sitelerinde (facebook-Twitter vb.) herhangi bir sanal hesabım ve girişimim yoktur. Çağın sorunu kabul ettiğim “elektronik delilik” diye tabir edilebilecek, başkası adına hesap açmak hastalığından muzdarip bazı kişiler tarafından adıma duyurular ve açıklamalar yapılmaktadır. Bu sayfalardaki yorumların ‘Cem Yılmaz’dan inciler, Cem Yılmaz twitleri’ şeklinde tüm medyada yer almasından dolayı, size bu duyuruların ve yorumların benim tarafımdan yapılmadığını bildirmek isterim”dedi…

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.