Marvel filmi Eternals, Türkiye gişesindeki liderliğini devam ettiriyor

Marvel filmi Eternals, Türkiye gişesindeki liderliğini devam ettiriyor Box Officein paylaştığı son veriler ile geçtiğimiz haftanın sinemadaki liderleri belli oldu. Marvel filmi Eternals bu hafta da yine zirvede.

Geçtiğimiz saatlerde Box Office, Türkiye gişesindeki geçtiğimiz hafta sonunun istatistiklerini paylaştı ve durum hiç de şaşırtmadı diyebiliriz.

Eternals Yine Zirvede
Box Office’in verilerien göre geçtiğimiz hafta sonunda da Marvelın yeni filmi Eternals, zirveye sahip durumda. Vizyondaki ikinci haftasında 541 salonda gösterilen Eternals, 54.792 izleyici tarafından izlenerek 1.375.903 TL hasılat elde etti. Bu sayede de toplam izleyici sayısını 217.234 ve toplam hasılatını da 5.438.540 TL yaptı.

Listenin devamına baktığımızdaysa ikinci sırada vizyondaki dördüncü haftası olan Duneu görüyoruz. Dune ise dördüncü haftasında 46.854 izleyici tarafından izlenerek 1.267.233 TL hasılat elde etti. Üçüncü sırada ise vizyondaki ilk haftası olan Addams Ailesi 2yi görüyoruz. O da 36.920 kişi tarafından izlenerek ?824.279 hasılat elde etti.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.