Marvelın yeni Disney+ dizisi Ms Marvel dan iki yeni sahne paylaşıldı

Dizi Haberleri

Disney+’ta yayınlanacak olan Ms. Marvel karakterine odaklanan diziden geçtiğimiz saatlerde iki yeni sahne paylaşıldı. Dizi, 8 Haziran’da yayında.

Disney’in, Disney+’ta yayınlanması için hazırladığı Marvel dizilerinden biri olan Ms. Marvel’dan iki yeni sahne paylaşıldı.

Ms. Marvel’ın ilk sezonu Disney Plus’ta 8 Haziran’da yayınlanacak. Dizinin başrolünde yani Ms. Marvel rolünde Iman Vellani bulunuyor. Bad Boys for Life filminin yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah ise dizinin yönetmenliğini yapacak. Ayrıca Ms. Marvel karakterinin Captain Marvel 2’de de gözükmesi planlanıyor. Kamala Khan karakterinin aynı çizgi romanlarda olduğu gibi kendince çizgi romanlar yazdığı ve süper kahramanların hayranı olduğu bir hikaye ile başlayacak.

Dizinin geriye kalan oyuncuları şöyle: Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Laith Naki, Azher Usman, Travina Springer ve Nimra Bucha. Bahsi geçen sahneleri aşağıda bulabilirsiniz.

Ms Marvel Yeni Sahneler

 

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.