Neden ban yedim,ben neden banlandım?

Sesli sohbet odalarımızda bir çok kişi ne yazıkki belirli sebeblerden dolayı ban yemektedir. Eğer size haksız yere ban atıldığını düşünüyorsanız bizimle mutlaka irtibata geçin. Sohbet odalarımızda ban sebebleri arasında; Reklam atma, Argo sözcükler kullanma gibi iki önemli nedenimiz vardır. Bu nedenler dışında hiç bir kullanıcımız kolay, kolay ban yiyemez, sistem dışına atılamaz. Yetkili arkadaşlarımızdan herhangi bir şakayetniz varsa bize bildirebilirsiniz. Her hafta scumartesi günleri yapılan toplantımızda önerileriniz ve şikayetleriniz önem arz etmektedir. Kullanıcı ve misafirlerimizin en iyi şekilde muhabbet edebilmeleri için, huzurlu aile ortamında bulunduklarını hissetmeleri için sitemiz devamlı olarak görevli kişilerce denetlenmektedir.

Bazı görevliler ne yazıkki yetkilerini kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmakta, bir odaya çekilip devamlı kız arkadaşıyla ilgilenmektedir. Biz bu durumlardan sonuna kadar şikayetçi olmaya devam edeceğiz. Görevlilerimiz en iyi şekilde user arkadasların sorunlarıyla ilgilenmek zorundadır. Eğlence elbette olacak, herşeyi yerli yerince yapılmasını mutlaka bilmek zorundayız. Yukarıda bahsettiğim gibi haksız yere ban yediğinizi düşüyorsanız, bizimle irtibata geçiniz. Şikayetleriniz mutkala değerlendirilicek, gün içinde size tekrar dönülecektir. İlgi ve alakanıza şimdiden tşk ederim…

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.