Netflixlin sevilen dizisi Luciferın final sezonundan fragman geldi

Netflix

Netflixlin sevilen dizisi Luciferın final sezonundan fragman geldi Netflix’in sevilen dizisi Luciferın altıncı, yani final sezonundan yeni fragman paylaşıldı. Final sezonu 10 Eylülde Netflixte yayında.

DCnin eski ismi Vertigo, yeni ismi DC Black Label olan evrenine ait olan Lucifer karakterinin dizi uyarlamasının 6. sezonundan, yani final sezonundan yeni fragman geldi.

Yeni sezon için paylaşılan kısa tanıtım yazısı şu şekilde: Lucifer büyük terfiyi aldı, ama acaba bu işi gerçekten istiyor mu? Chloe dedektiflik işini bırakmaya hazırlanırken Amenadiel, Los Angeles Emniyetine katılıyor. Luciferın son sezonu nihayet geldi çattı. Bu sefer gerçekten hikâyenin sonuna geldik. Lucifer dünyanın hâkimi olma fırsatını yakalamıştır ancak tereddütleri vardır. Dünya, ona hükmeden bir gücün yokluğunda kaosa sürüklenirken Luciferın bu gidişat karşısındaki hamlesi ne olacaktır? Lucifer, Chloe, Amenadiel, Maze, Linda, Ella ve Dane buruk bir veda ettiğimiz bu sezonda bizlere katılın. Yanınıza mendil almayı da unutmayın.

Dizinin altıncı, yani final sezonu 10 Eylülde Netflixte yayınlanacak. Dizinin şu ana kadar yayınlanan tüm bölümlerini Netflixte bulabilirsiniz. Yeni sezon fragmanını da aşağıda bulabilirsiniz.

Lucifer Final Sezon Türkçe Altyazılı Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.