Netflixin Sonic dizisinden ilk görüntüler sızdırıldı

Netflixin Sonic dizisinden ilk görüntüler sızdırıldı Hem oyun dünyasının hem de animasyon dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Sonicin yeni animasyon dizisi Sonic Primedan ilk konsept tasarımlar sızdırıldı.

İlk oyunu 1991 yılında yayınlanan ve bu şekilde hayatımıza giren Sonicin, Netflix tarafından hazırlanan yeni animasyon dizisinden ilk görüntüler sızdırıldı.

Geçtiğimiz aylarda bildiğiniz gibi Netflix, Sonic Prime isimli yeni bir animasyon dizisi duyurmuştu. Bu dizinin de ilk konsept tasarımları geçtiğimiz saatlerde sızdırıldı. Görselleri bir Reddit kullanıcısı keşfetti. Bu görsellerin direkt olarak animasyon çizimini yansıtmadığını ancak genel tasarım olarak bu şekilde olacağını belirtelim.

Animasyonun yapımcılığını Mega Man serisinin uyarlaması ile tanınan WildBrain Studios üstlenecek. Ayrıca geliştirme tarafında Man of Action isimli grup da bulunuyor. Onlar da 2012 yılında yayınlanan Ultimate Spider-Man üzerinde çalışmıştı. Sonic Prime isimli üç boyutlu animasyonun da 2022 yılında Netflix üzerinden yayınlanması bekleniyor. Açıklama göre dizi 24 bölümden oluşacak. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.