Şarkıları Hayranlarıyla Buluşacak

Geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden ünlü şarkıcıyı yurt dışındaki hayranları da unutmadı.

2007 yılında, Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında ölen Barış Akarsu’nun şarkıları, İtalya, Fransa, Almanya, İran, Norveç gibi ülkelerden sonra şimdi de İngiltere’deki hayranlarıyla buluşuyor.

Ünlü şarkıcı Barış Akarsu’nun yurt dışındaki hayran kitlesine İngilizler de katıldı. Barış Akarsu’nun şarkıları şimdi İngiliz hayranları ile buluşacak. Akarsu’nun şarkıları bundan sonra İngiltere’nin Leeds kentinde bulunan üç kulüpte belirli gün ve saatlerde çalmaya başlayacak.

Akarsu’nun ailesi, sanatçının bazı şarkılarının Leeds’teki Bar Fıbre, Cafe Maıosa ve Club Mıssıon kulüplerinde çalınacağını söyledi. Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, “Bu kulüplerin sahipleriyle aylardır görüşüyorduk.

Oğlumun ‘Vurdum en dibe kadar, Gözlerin, Mavi, Islak Islak ve Zümrüdü Anka’ isimli şarkıları belirli gün ve saatlerde kulüplerde çalınacak. Oğlumun İngiliz sevenlerinden gelen isteklerin yerine getirilmesi hem de Barış Akarsu adının yurt dışında yaşatılması ve sevgisinin çoğaltılması adına gelinen bu nokta çok önemlidir” dedi.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.