Sesli Chat; Please all other chats sorunu

Sesli Chat, sesli sohbet ”Please all other chat’s sorunu hatası”

Sesli chat sitelerinde bir çok kişinin yasadığı bu sorunu ve çözümünü sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle “Please others Chat’s” bu uyarıyı sesli chat ekranında yani panelde alıyorsanız 2 tane chat sayfası açık kalmış, ve birini kapatmanız gerektiği için bu şekilde bir uyarı gelmektedir. aşağıda resimli bir şekilde bu sorunu sizlere göstermeye ve aynı şekilde çözüm yolarını anlatmaya çalışacağım

Yukarıda resimde görüldüğü gibi bu şekilde bir hata alıyorsanız yapmanız gereken;

Ctrl+Alt+Delete tuşlarına aynı anda başarak yukarıdaki ekran görüntüsünü elde ediyoruz. İexplore olan dizinlerin hepsini sonlandırıyoruz. Bu seçtiğimiz yol aslında zor olan bir çözüm. En kesitme ve basit olan çözüm; Bilgisayarınıza reset atmak olacaktır. Reset attığınızda istediğiniz sesli chat sitesine sorunsuz bir şekilde, uyarı almadan giriş yapabilirsiniz. Ben bunları teker, teker yaptım ama hala sitelere giriş yapamıyorum diyen arkadaşlarımız bizler ile iletişime geçtikleri zaman gereken çözüm yolları anlatılmaya çalışılacaktır.

Yorum kısmından iletişim kurabilirsiniz

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.