Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinin Sevgililer Günü tatili

Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal’a Sevgililer Günü için Güney Amerika tatiliyle sürpriz yaptı. Kişi başı 11 bin liralık tura katılan ikili, şimdilerde Brezilya’daki Rio Karnavalı’nda keyifli anlar yaşıyor.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, evlendikten sonraki ilk Sevgililer Günü kutlaması için rüya gibi bir tatile çıktı.

Takvim Gazetesinin haberine göre; Mayıs 2016da Cundada kıyılan nikahla hayatlarını birleştiren ikili, 14 Şubatı dünyanın 7 doğa harikasından biri olan İguazu Şelalelerinin büyüleyici manzarası eşliğinde kutladı.

ÜLKEDEN ÜLKEYE

Güzel oyuncu; Arjantin, Brezilya ve Paraguay sınırındaki dünyanın en büyük şelalelerinden biri olan İguazunun önünde eşi Kenan İmirzalıoğlunun objektifine poz vermişti. İkili, Guarani kültüründe kavuşamayan iki aşığın hikayesinden oluştuğuna inanılan İguazu Şelalelerine karşı aşk tazeledi. Çıktıkları aşk tatilinde doğanın eşsiz güzellikleri eşliğinde ruhlarını dinlendiren ünlü çift, her yıl milyonlarca turistin akın ettiği Brezilyadaki Rio Karnavalına da katıldı.

ROMANTİK KENAN

İkili, 18 Şubatta başlayan ve 5 Martta sona erecek karnavalda sambacıların kıvrak danslarına eşlik ederek gönüllerince eğlendi. Özellikle Sinem Kobal, sokaktaki dansçılarla neşeli anlar yaşadı. Brezilyaya özgü lezzetleri de tadan Kobal ve İmirzalıoğlu, tatilleri boyunca denizin ve güneşin tadını çıkardı. Güney Amerika tatilinin, romantikliğiyle bilinen Kenan İmirzalıoğlu tarafından Sinem Kobala Sevgililer Günü hediyesi olarak sürpriz bir şekilde yapıldığı öğrenildi. Bu arada ünlü çiftin katıldıkları 10 günlük Brezilya ve Arjantin turunun fiyatı ise kişi başı 2 bin 600 euro (yaklaşık 11 bin lira).

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.