Sonsuz koşucu oyunu Ninja Chowdown Android cihazlar için çıkışını yaptı

Teknoloji

Sonsuz koşucu oyunu Ninja Chowdown, Android cihazlar için çıkışını yaptı Sonsuz koşucu oyunu Ninja Chowdown, App Store üzerinden iOS cihazlar için çıkışının ardından şimdi de Android cihazlar için çıkışını yaptı.

Yayıncılığını Abylight SLin yaptığı, geliştiriciliğini ise Dummy Dojonun yaptığı sonsuz koşucu oyunu Ninja Chowdown, Android cihazlar için çıkışını yaptı.

Daha öncesinde iOS cihazlar için Türkçe dil desteği ile çıkış yapan Ninja Chowdown, şu andan itibaren Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Oyunun son fragmanını, detaylarını ve mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ninja Chowdown Fragman

Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor olarak tanımlanan Ninja Chowdownda 35 farklı bölüm bulunuyor. Her bölüm 30 saniye ile 3 dakika arasında sürüyor. Amacınız otomatik olarak koşan karakteriniz ile birlikte etraftaki düşmanları temizlemek. Fazlasıyla yüksek tempoya sahip olan aoyun aynı zamanda mizahi bir yöne de sahip.

Özellikler

Etine dolgun 2 boyutlu piksel sanat estetiği
Heyecan ve komedi dolu 35 seviye
Maceranı özelleştirecek evcil hayvanlar, kyafetler ve silahlar
Dokunmatik titreşim
Game Center başarıları ve liderlik tabloları

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.