Yılın beklenen filmi Dunea ilgi büyük Türkiye gişesinde yeni lider Dune

film fragman haber

Yılın beklenen filmi Dunea ilgi büyük: Türkiye gişesinde yeni lider Dune Box Officein payaştığı son veriler ile geçtiğimiz haftanın sinemadaki liderleri belli oldu. Yılın merak edilen filmlerinden Dune, dünyada olduğu gibi Türkiyede de lider konumunda.

Pandemi sebebiyle birçok film uzun süreli erteleme yaşadı. Bu filmlerden biri de şüphesiz Dunedu. Geçtiğimiz cuma günü uzun ertelemenin ardından vizyona giren film, sosyal medyada en popüler konular arasına girdi. Bu durum elbette gişede de kendini gösterdi.

Lider Dune
Box Officein paylaştığı son verilere göre 43. hafta sonunda, yani geride bıraktığımız hafta sonunda Dune, Türkiyede en çok izlenen film konumunda. Toplamda 400 salonda gösterime giren Dune, 102.318 seyirci sayısına ulaşarak 2.813.004 TL hasılat elde etti.

Gişe sıralamasındaki diğer filmlere baktığımızdaysa ikinci sırada, geçen hafta vizyona giren ve rekor kıran Venom 2yi görüyoruz. Üçüncü sırada ise Türk yapımı bir film olan Hep Yek 4: Bela Okuma Altanı görüyoruz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.