Nuri 9. Bölüm izle

0
0

Nuri 9. Bölüm izle Nuri 9. Bölüm Fragmanı izle Nuri 9. Bölüm izle Nuri Son Bölüm izle Nuri 9. Son Bölüm Fragmanı izle

Leyla ile Can birbirlerine yakınlaşıyor
“Nuri”de bu akşam (20 Nisan Çarşamba) yayınlanacak 9. bölümünden itibaren yer alacak Cengo ve Zafo karakterleri için Oktay Kaynarca’ya üç saat makyaj yapıldı. Ünlü makyör Derya Ergün’ün gerçekleştirdiği makyajlarla, Oktay Kaynarca ve Ünal Yeter, Urfalı iki kebap ustası karakterlerine büründüler. Alaçatı’da ‘Kebap Hause’ açacak olan karakterler, komik tiplemeleriyle diziye renk katacaklar.

Başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları, Öykü Çelik, Taner Rumeli, Asuman Dabak ve Vural Çelik’in de önemli rollerini üstlendikleri sevilen dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünün konusu ise şöyle;

Leyla ve Can’ı sevgili zanneden Nuri, Can’a sürekli kafa tutmaktadır. Leyla, Nuri’ye tam gerçeği söyleyeceği sırada, olmadık sebeplerden dolayı gerçek bilgi ertelenmektedir. Leyla ve Can, İzmir’de katıldıkları bir müzayede de Can’ın eski karısı Arzu’yu görünce bu oyunu uzatmak zorunda kalırlar. Üstüne Arzu’nun Nuri Palas’a yerleşmesiyle oyun içinde oyun alıp başını gider. Mutlu, ikiz bebekleri olacağı için geçim derdine düşer ve kumrucu dükkanının yarısını kiraya verir. Cengo ve Zafo isminde iki kebap ustası dükkanın yarısını tutup, Alaçatı’ya yerleşir. Biraz çapkın olan bu beylerden Zafo, Berna’dan hoşlanır.
Evliliğini düzelmek için Nuri’yi de alıp psikologa giden Reyna, psikoloğun tavsiyesi üzerine Nuri’nin çocuklarına daha yakın olmaya başlayınca ortalık karışır. Leyla’nın hoşlandığı erkek tipini öğrenmek için Berna ve Nazlı’ya başvuran Avni, ikilinin oynadığı büyük bir kumpasa düşer. Kendini çevirdiği tip ile herkesin alay konusu haline gelir. Beyza’nın doğum günü partisine kaçak olarak katılan Mesut tekrar Berna’ya yakalanmaktan kurtulamaz. Sıkıcı biri olmadığını herkese ispatlamak için diskoya giden Leyla ve Can iyice yakınlaşmaya başlar.

Nuri 9. Bölüm izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz