Payitaht Abdülhamid Dizisi 72. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm Fragmanı sesli 1 şubat cuma Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm tanıtımı izle Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı
trt1

Payitaht Abdülhamid 71. Bölüm özeti

Rothshildin anlaşma için koyduğu şart, Abdülhamidin elini kolunu bağlar.
Halil Halid ve ekibi Camgözün acısını yaşarken, Camgözden kalan bir sandıktan çıkanlar, hepsini alt üst eder ve dönülmez bir yola iter.

Vembery, Rothshildin tehdidiyle yine Abdülhamid aleyhine çalışmak mecburiyetinde kalır. Abdülhamid Hafaya-i esrara ulaşmaya çalışırken Vembery de peşlerine düşer. Abdülhamidin hayır için açmaya niyetlendiği Darulhayr-ı Ali, Rothshild ve Jorris için hain bir tuzağın kapanı olur.

Abdülhamide açılışta bir suikast olabileceğini düşünen Bidar, açılışa gitmesine mani olmaya çalışır. Bu arada Abdülhamidle eş zamanlı, Şivenazın kendisini öldürmek amaçlı giriştiği teşebbüsten habersizdir.

Şivenaz, amacına ulaşıp Bidarı öldürebilecek mi? Kendisine suikast yapılacağı istihbaratını alan Abdülhamid ne yapacak? Ona inananları, milletini hayal kırıklığına uğratmamak için tuzağı görüp bile bile bu kapana girecek mi?

Payitaht Abdülhamid 71. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir