Sen Anlat Karadeniz de şok 18. bölüm fragmanı cıktımı

Sen Anlat Karadeniz 17. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizinin son bölümünde Cemilin öfkesi Tahirin sonunu mu getirecek? Tahir ölümle burun buruna. Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATVnin heyecan dolu dizisi Sen Anlat Karadeniz 17. bölümü ile herkesi ekran başına kiltledi. Vedatın planları Tahir için kötü sonu getiriyor. Mercan ölümle buruna… Cemil de Tahirin peşini bırakmıyor. Tahir, Nefesin kızını buluyor.

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ile Nefesin sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedatın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedatın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahire nefretinde bulur. Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadenizi susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefestedir. Tahirin deli fırtınasını sadece Nefesin şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylanı, Nefese kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemilin, intikam için peşinde olduğudur. Tahirin merhameti mi, Cemilin intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

Güncellenme Tarihi: 17 Mayıs 2018 — 19:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi