Senden Bana Kalan Filmini Full izle

 Senden Bana Kalan Film Fragmanı Full izle, Senden Bana Kalan Full izle, Senden Bana Kalan Filmi izle, Senden Bana Kalan izle, Senden Bana Kalan Filmi Online Full izle, Senden Bana Kalan Filmi Seyret

Özet: Hawaiili zengin toprak sahibi Matt King (Clooney), eşi Elizabeth ciddi bir tekne kazası geçirip, yaşam ünitesine girdikten sonra tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye karar verir. İki genç kız babası olan Matt, kızlarını alıp Kauaiya bir tatile götürür. Geçmişini ve geleceğini yeniden değerlendiren Matt, ailesinden kalan büyük mal varlığını satma kararı alır.
2005 yılında En iyi Uyarlama senaryo dalında Oscar alan yol ve şarap öyküsü Sideways filminin yazar ve yönetmeni Alexander Paynenin son filmi The Descendants Hawaiide geçen mizahi ve yer yer trajik bir öykü sunuyor. George Clooneyi başrolde seyrettiğimiz yapım bu sene Hollywood Film Festivalinde usta oyuncuya yılın aktörü ödülünü de getirdi.
Dünya prömiyeri eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivalinde gerçekleştirilen yapım, eleştirmenlerden de oldukça yüksek not almayı başardı. En İyi Film ve En İyi Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre alan yapım, 5 dalda da Oscar adayı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir