Ana Sayfa Sesli Chat Sesli chat Kullanıcı Girişi Ayarları

Sesli chat Kullanıcı Girişi Ayarları

4
0

Sesli chat Kullanıcı Girişi Ayarları Sesli chat sitelerinin kullanıcı ayarlarının yapıldığı bölümdür.Sesli chat kullanıcı girişi ayarlarından özel yazma animasyon birebir kamera,özel odaya davet v.b ayarlar yapılmaktadır.Bu konuları aşağıda tek tek anlatalım.

Sesli chat kullanıcı girişi ayarlarına nasıl ulaşırım ?

Seslichat kullanıcı ayarlarına sırasıyla,admine tıklıyoruz,tüm ayarlara tıklıyoruz,kullanıcı ayarlarına tıklıyoruz.

Sınıf kısmında toplam 4 adet kullanıcı sınıfı mevcuttur.

Misafir sınıfı: Sesli chat Sitemize misafir ve üye olarak giriş yapan kullanıcı ayarlarıdır.

Kayıtlı kullanıcı sınıfı: Sesli chat Sitemize admin paneline user olarak eklediğimiz kişilerdir.Birçok sesli chat sitesinde mavi rumuz ve özel üye olarakta tabir edilir.

Operatör sınıfı: Sesli chat Sitemizde operatör,admin ve co admin görevlilerinin sistemdeki genel adıdır.

Admin: Sesli chat sitemizde süper admin ve chatmaster görevlilerinin genel yetkilerinin ayarlandığı kısımdır.

Sınıflarımızı açıkladık.Şimdi sesli chat ayarlarını tek tek acıklayalım.

Profilim:Sesli chat sitemizde ekrana sağ tıklandığında karsımıza cıkar.Bu kısımdan ikinci şifremizi sapka rengimizi değişebiliriz.Misafir hariç tüm kullanıcı sınıflarına verilir.

Özel Mesaj: Sesli chat sitemizde nickin üzerine çift tıklanarak açılan ekrana verilen isimdir.Bu ekranda diğer kişilerin görmeyeceği yani genel sohbet dısında bir pencerede birebir sohbet imkanı verir.Misafir sınıfı hariç tüm kulanıcılarda verilir.

Özel odaya davetiye: Bu komutumuz nickin üzerine sağ tıklanarak kullanılır.Birebir olarak tabir ettiğimiz ve sadece 2 kişinin girebildiği odaya davettir.Birebir odasında her iki kullanıcıda mikrofon alabilir ve sohbet edebilir.Operatör ve admin kulanıcılarına verilir.Bazı sesli chat sitelerinde kayıtlı kulanıcılarada verildiği bilinmektedir.

Kamera: Kulanıcıların sitede kamera acmasına yarayan komuttur.Tüm kullanıcılara verilir.Yazı ekranının hemen üzerinde bulunan webcam resmine tıklanarak kamera acılır.

Birebir webcam: Özel sohbette kişilerin msnde olduğu gibi cam acmasına yarayan komuttur.Genel olarak operatör ve admin sınıfına verilir.

Animasyon: Sesli chat sitemizde animasyonların görülmesini sağlayan komuttur.Bu kısım işaretli olmassa sitemizde animasyonlar kişiler tarafından kullanılmaz.Genel olarak tüm sınıflara verilir.

Sesli chat kullanıcı girişi ayarları yukarıdaki şekilde yapılmaktadır.Sınıf kısmından (Tırnaktan) sınıf secilir ve yetkiler işaretlenir.Değiştire tıklayarak kayıt edilir.

YuregininSesi.Com sesli chat ve bilgi paylaşım platformu hoş sohbetler diler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz