Ana Sayfa Sesli Chat Sesli Chat YuregininSesi

Sesli Chat YuregininSesi

1
0

Sesli Chat YuregininSesi İnternet aleminde birçok sohbet platformu bulunmakta, bu platformların kimisi sesli kimisi görüntülü kimiyse yazılı chat hizmeti sunmakta. Şimdiyse sizlere sesli sohbet chat yapabileceğiniz bir platformu tanıtmak istiyorum.
Bu sistem sayesinde mikrofonunuz yardımı ile konuşarak online seslisohbet yaparken aynı zamanda yazılı chat yapma imkanınada sahipsiniz. Bildiğiniz gibi görüntülü, sesli ve yazılı olarak konferans hizmeti veren msn ve skype gibi sistemler bulunmakta yanlız bu sistemler görüntülü ve sesli görüşme hizmetini iki kişi ile sınırlandırmakta. sesli chat platformunun özelliği kullanıcılarına aynı anda onlarca kişiye sesli ve görüntülü konusma hizmetini sunmasıdır.
Son dönemlerde SpeakyChat gelişim göstersede hala milyonlarca internet kullanıcısı tarafından keşfelidmeyi beklemektedir.
Eskiden sayıları çok az olan sesli sohbet hizmeti veren sesli sohbet siteleri artık birhayli çoğaldı. Tabiki bu oğunluk beraberinde olumsuz olumsuz birçok yeniliği getirdi eskiden bukadar site olmadığı için kullanıcıların seçenekleri çok sınırlı idi ve insanlar belirli yaptırımlara uymak zorunda kalıyordu. Şimdiyse seslilerin sayısının artması ile alternatifler çoğaldı ve insanlar diledikleri gibi siteden siteye gezebiliyorlar. Fakat gerek cinsel içerik gerekse küfür ortamini barındıran yeni siteler ortaya çıktı bu siteler yüzünden sesli sohbet siteleri yüzünden insanlar hiç hoş olmayan ahlak dışı davranışlarla karşı karşıya kaldılar. Dileğimiz en kısa zamanda bu tür ahlak dışı davranışlardan sektörün arınması..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz