Ana Sayfa Sesli Sohbet Sesli Sohbet Seçenekleri

Sesli Sohbet Seçenekleri

1
0

Sesli Sohbet seçenekleri hakkında siz değerli misafirlerimize bazı bilgiler vermek istiyorum. Bundan 5-6 sene öncesine kadar yazılı chat siteleri çok yoğun bir şekilde ilgi görüyordu. Özellikle son senelerde sesli chat sitelerinin açılması ile birlikte yazılı sohbet siteleri eskisi kadar popüler olmamaya başladı. Sesli chat sitelerinden bahsetmem gerekirse; 1000′lerce site bulunmaktadır. Bazı siteler eski olmasının avantıjı ile birlikte belirli bir user yoğunluğuna sahibtir. Bazı siteler, yazılı chat sitelerinde olduğu gibi odalarına sahte kullanıcı yani bot sokmaktadır. Bot sayesinde, siteye giren kullanıcılara kalabalık bir site imajı verilmek istenilmektedir.

Sesli chat sitelerinde bir çok seçenek bulabilirsiniz. Özellikle büyük sitelerin odaları fazladır. Yüzde 90 sitelerin oda sayıları 5-10 arasındadır. Sesli sitelerin yazılı sitelere göre masrafları bir hayli fazla olduğundan dolayı fazla oda açmak fazla masraf demektir. Belirli bir giriş potonsiyeli olmayan sitelerin ise oda sayıları azdır. Bir sitenin zamanla geliştiğini göz önüne alırsak, sesli chat sitelerinin tanınması ve insanların aklında yer edinebilmesi için en önemli etken zamandır.

Yuregininsesi sesli chat sitemizde +18 sohbet ortamı kesinlikle yoktur. aileniz ile sevdikleriniz ile güvenli, huzurlu bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Sohbet odalarımızı denemeniz için aşağıdaki resmi tıklayıp, dilerseniz misafir veya üye olarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Odalarımıza ilk defa giriş yapan kullanıcılarımız, Active x denetimini yüklemek zorundadırlar. Bu yükleme sırasında, kesinlikle bilgisayarınıza zararlı hiç bir içerik bulunmamaktadır.

Saygılarımızla

Tatlı sohbetler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz