Ana sayfa Sesli Sohbet Sesli sohbet seviyeli

Sesli sohbet seviyeli

0
0

Seviyeli sohbet nedir? Seviyeli sohbet sitelerinde genelde sohbet kuralları nelerdir? Bugünkü konumuzda seviyeli sesli sohbet ve sesli chat hakkında birazda olsa bilgi vermeye calışcaz.
Seviyeli sesli sohbet küfürsüz,bel altı şakası yapmadan,insanların düşüncesine,dinledigi şarkılara ve kişilik haklarını ezmeden yapılan sohbettir.

Sitemizde değişik formatlara oda olup tüm odalarımızın kuralları hemen hemen aynıdır. Geyik odalarımızda dahil olmak üzere hicbir odamızda küfür,belaltı şakalar ve hakaret edilemez. Sitemiz de kullanıcıların takibi ve yardım icin bircok görevlimiz özel olarak görevlendirilmiş olup sizlere günün her saati yardım amaclı ellerinden geleni yapmaktadırlar. Herhangi bir odamızda seviye dışı sohbet,muhabbete rastlarsanız lutfen sorun odamıza ulaşarak ordaki görevlilerimizden yardım isteyiniz.

Sitemizdeki (S)yani site görevlileri sizlere yardım ve hizmet etmek icin görevlendirilmiştir.Sizlerinde sitemizde kendinize ait odası olabilir kendi ortamınızı yaratabilir süper dostluklar kurabilirsiniz.Sizinde sitemizde odanız yada göreviniz olsun istiyorsanız lutfen basvuru odalarımıza buyrun