Sığınak Filmini Full İzle

Sığınak Film Fragmanı Full İzle, Sığınak Full İzle, Sığınak Filmi İzle, Sığınak Filmi Full İzle, Sığınak İzle, Sığınak Filmi Online Full İzle Seyret

Özet: Curtis LaForche, Ohioda küçük bir kasabada sevgili eşi Samantha ve 6 yaşındaki işitme engelli kızı Hannah ile mutlu bir hayat sürmektedir. Hannahnın sağlık ve özel eğitim masraflarını karşılamak için sınırlı gelirleri vardır. Fakat bir gün Curtis, yaklaşan bir fırtınaya dair korkunç kabuslar görmeye başlar. Gördüklerini kendisine saklar ama ailesini de yaklaşan bu fırtınadan korumak için evlerinin arka bahçesine bir sığınak inşa etmeye karar verir..

Hem bir tür aile dramı olan hem de doğaüstü gerilim öğeleri içeren filmin Michael Shannon ve Jessica Chastain tarafından paylaşılan oyunculukları da oldukça güçlü.
Dünya prömiyeri 2011 Sundance Film Festivalinde yapılan Sığınak, aynı yıl Cannesda Eleştirmenler Haftası Büyük Ödülü ve SACD Ödülü başta olmak üzere pek çok ödül ve övgü toplamış bir yapım.

Yönetmenliğini genç sinemacı Jeff Nicholsın üstlendiği film dünyanın Melbourne, Toronto, Zürih, Rio de Janeiro gibi dünyanın dört bir yanındaki festivalleri gezdikten sonra ülkemizde vizyon öncesi !f 2012 kapsamında seyirci ile buluşuyor.
Filmin yurt dışındaki eleştirmen puanın tavan yaptığını yeniden söylemeye gerek yok.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir