Turkcellden yeni T10 modeli

Turkcell, kendi adıyla çıkardığı ilk cep telefonu olan T10’un yakaladığı başarı üzerine yeni bir model daha üretti.

T20 adı verilen ürün, Android işletim sistemini (2.3.3 sürümü) kullanıyor ve kalınlığı da 11.9 milimetre. Kontratsız satış fiyatı 419 lira olarak belirlenen ürün, 24 ay 19.90 lira taksitle de alınabiliyor. T20, her türlü internet uygulamasına çalıştırabildiği gibi diğer telefonlarından farklı olarak NFC teknolojisini içeriyor.

Cüzdan taşımaya son

Böylece telefona tanımladığınız kredi kartları ile alışveriş yapma fırsatı sunuluyor. Bu da cüzdan taşımaya gerek bırakmıyor. Üstelik ürünün çalışması ve kaybedilmesi durumunda uzaktan erişim de sağlanabiliyor. Turkcell’in internet sitesinden cep telefonunu uzaktan kilitleyebilir, içerisindeki bilgileri silebilir ya da nerede olduğunu GPS ile görebiliyorsunuz. Bu özellikler de tamamen ücretsiz sunuluyor. Turkcell’in içerik sitesi T Market’te bulunan 1500’e yakın uygulamanın ücretsiz sunulduğu telefonun bazı özellikleri şöyle: 5 MP kamera, 3.5 inç dokunmatik ekran, 3G, Wi-Fi.

100 binden fazla satırız

İlk Turkcell markalı cep telefonu olan T10’un 6 ayda 110 bin adedin üzerinde satış rakamına ulaştığını söyleyen Genel Müdür Süreyya Ciliv, kısa zamanda 100 bin adedin üzerinde T20 satmayı hedeflediklerini söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir