Twitter

Twitter Sohbet Odalarına konu ekleme özelliği getiriyor

Twitter, Sohbet Odalarını daha kapsamlı hale getirmek için konu eklemeye izin verecek Sosyal medya platformu Twitter, Sohbet Odalarını kullanıcılar tarafından daha erişilebilir bir hale getirmek için içerik oluşturucuların 3e kadar konu eklemelerini mümkün kılacak.

Twitter, Sohbet Odalarına yeni bir özellik ekliyor. Şirket, daha keşfedilir hale gelmesi için Sohbet Odalarına konu ekleme dönemini başlatıyor. Özellik, şu an için yalnızca İngilizce dil desteğiyle belirli Android kullanıcılarına sunuldu. Yakında daha fazla dil desteği eklenecek ve iOS kullanıcılarına da sunulmaya başlanacak.

Sohbet Odalarına konu eklenebilecek
Sosyal medya platformu, Sohbet Odalarına konu eklemeyi mümkün hale getirerek kullanıcıların takip ettikleri konulara dair Sohbet Odaları bulmalarını kolaylaştırmak istiyor. Ayrıca bu sayede içerik oluşturucular da daha geniş bir kitleye ulaşabilecekler.

İçerik oluşturucular bir Sohbet Odası oluştururken veya planlarken Twitter tarafından belirlenen 10 konunun yer aldığı listeden 3e kadar konu seçebilecek. Listede, İş ve Finans, Müzik, Spor, Teknoloji, Oyun, Dünya Haberleri, Eğlence, Sanat ve Kültür, Ev ve Aile, Kariyer konuları bulunuyor.

Twitter, Sohbet Odalarına eklenebilecek konuların sayısını zamanla artıracağını söyledi.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir