Ana sayfa Dizi Haberleri Ulan İstanbul Kanal D Dizisi Yayın Günü Belli Oldu

Ulan İstanbul Kanal D Dizisi Yayın Günü Belli Oldu

0
0

Ulan İstanbul Kanal D Dizisi Yayın Günü Belli Oldu Kanal Dnin Ulan İstanbul adlı yeni dizisi izleyiciyle ne zaman buluşacak?

Oyuncu kadrosunda Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktayın gibi isimlerin bulunduğu, yapımcılığını D Yapımın üstlendiği, yönetmenliğini Murat Onbulun yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneşin kaleme aldığı yeni dizisi Ulan İstanbul 23 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Ulan İstanbulun konusu ise şu şekilde:

İstanbulda bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir (Uğur Polat), yanında yetiştirdiği ekibiyle, kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi Adaletli Çalmaktır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi (Kaan Yıldırım), Karlos (Erkan Kolçak Köstendil), Yaren (Şebnem Bozoklu) ve Bahadırdan (Caner Özyurtlu) oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemirin eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptanın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp, cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir. Kandemir, cezaevi koşullarına dayanamayacak kadar hasta olan Kaptanı kurtarmak için bir plan yapar.

Ulan İstanbul ilk bölümü ile 23 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00de Kanal Dde!