Unutulmaz 74. bölüm izle

0
0

Unutulmaz 74. bölüm izle Unutulmaz 74. son bölüm fragmanı izle Unutulmaz son bölüm izle Unutulmaz 74. bölüm izle Unutulmaz 74. bölüm

Unutulmaz 74. bölüm izle Unutulmaz 74. son bölüm fragmanı izle Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.
74. BÖLÜM ÖZETİ

Eda ve Yağmur’un baş düşmanın elinde olması Harun’u derinden sarsar. Ama asıl darbe sonra gelecektir. Batu’nun teklifi Harun’u hayatının en zor kararıyla karşı karşıya bırakacaktır. Eda ise olanları Yağmur’a hissettirmemenin çabası içindedir. Son derece keyifli olan Batu, bu son oyunun tadını çıkarmaktadır. Harun için hayatının en zor gecesi başlamıştır… Eda ve Yağmur için de.

Batu ile ilgili edindiği bir bilgiyi takip eden Harun büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Artık bu ölümcül oyunda onun da elinde iyi bir koz vardır.
Batu’nun yaptıklarını öğrenen Aras büyük bir öfkeye kapılır. Bu öfke onu Harun’la tekrar karşı karşıya getirecektir ama bu sefer her şey çok farklıdır. Bu arada Harun’u başka bir sürpriz daha beklemektedir.

Ferda hamileliğini belli etmemek için büyük bir çaba sarf ederken, kadere karşı gelemeyeceğini bir kere daha anlayacaktır. Hem de çok acı bir şekilde.

Harun’a bir ders vermek isteyen Batu, ne kadar acımasız olduğunu bir kere daha gösterir. Artık zaman durmuş, iki düşman için kozları paylaşma vakti en sonunda gelmiştir.

Unutulmaz 74. son bölüm fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz