Vatanım Sensin dizisinde Eşref Paşa öldü Hakan Salınmış diziye veda etti

Kanal Dde ekrana gelen Vatanım Sensinde Eşref Paşa rolünü canlandıran Hakan Salınmış diziye veda etti. Vatanım Sensin 20. bölümünde şok bir ayrılık yaşandı. İlk bölümden bu yana dizinin önemli rollerinden biri olan Eşref Paşa, Yunanlılar ile yapılan çatışmada Onur Saylakın hayat verdiği Miralay Tevfikin kurşunuyla vurularak öldü. Heyecanla beklenen Vatanım Sensin 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Vatanım Sensinin 23 Mart Perşembe yayınlanan 20. bölümünde şok bir ayrılık yaşandı. İlk bölümden bu yana dizinin önemli rollerinden biri olan Eşref Paşa, Yunanlılar ile yapılan çatışmada Onur Saylak’ın hayat verdiği Miralay Tevfik’in kurşunuyla vurularak öldü. Son bölümde Mustafa Kemal Paşa’ya olan bağlılığını da açıklayarak milli mücadelede yeni bir döneme giren Eşref Paşa beklenmedik şekilde öldü. Eşref Paşa karakterine hayat veren Hakan Salınmış da diziden ayrılmış oldu.

Son bölümden hemen sonra merakla beklenen Vatanım Sensin 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Azize, Cevdet ile ilgili tüm gerçeği öğreniyor mu? Azize ve Cevdet ilişkisi bu önemli havadisten sonra nasıl ilerleyecek?

Cevdet, annesinin ağzından çıkan cümlelerle Azizenin gebe olduğunu öğrenir. Fakat Hasibe istediği sözleri Cevdettan duyamaz ve annesi olarak Tokat gibi sözler söyler. Bu sözler karşısında Cevdetin içinde fırtınalar kopsa da vatan için vazifesinden vazgeçemez. Eşref Paşanın ölümüyle birlikte Azizeye önemli bir mektup gelir. Mektupta Eşref Paşanın ağzından çok önemli sözler yer alır. Peki ama Azize bu sözleri gerçek yerine koyup, Cevdete karşı tutumunu değiştirecek mi?

Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 30 Mart Perşembe akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

VATANIM SENSİN 21. BÖLÜM FRAGMANI

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir