Meryem dizisi 1. bölüm yeni fragmanı çok ses getirecek Video

KANAL D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor.Yaz sezonuna damga vurak olan Meryem dizisinin başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç paylaşıyor. Hikayesi ve yayınlanan fragmanları ile şimdiden dikkatleri üzerine çeken Meryem yeni bölümü ile 2 Ağustosta başlayacak.

Kanal D ekranında yeni bir dizi izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor; Meryem… Yakında Türkiyenin kanalında yayın hayatına merhaba diyecek olan Meryemin başrollerinde Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaş var.

Meryem 1. Bölüm Fragmanı yayında! Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turanın başrollerini paylaştığı Meryem dizisi 2 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00de Türkiyenin kanalı Kanal Dde başlıyor!
Savaş, hazin bir araba kazası sonucu sevdiği kadını kaybeder.

Arabayı kullanan Oktay olduğu halde Meryem suçu üstlenir. Bu kader, Savaş ve Meryemi karşı karşıya getirir. Meryem işlemediği bir suçtan dolayı hapis mi yatacak? Savaş, Meryemin suçsuz olduğunu öğrenecek mi? Meryemin ilk bölümünde bizleri neler bekliyor?

MERYEM 1. BÖLÜM FRAGMANI

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcının üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoya ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.
Yağmurlu bir gecede yaşanan kazanın üç insanın hayatını tamamen değiştirmesini konu alan dizinin genel hikayesi ve künyesi şöyle;

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.

Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…

MERYEM 1. BÖLÜM İLK FRAGMANI

KÜNYE

Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Proje Tasarım : Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür
Senaryo : Meryem Gültabak, İlke Gürsoy
Uygulayıcı Yapımcı : Cengiz Keten
Müzik : Kıraç ve Garbiyeli

Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Beste Kanar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Tekin Temel (Turan), Efsane Odağ (Zeliş), Yıldırım Beyazıt (Orhan), Sonat Dursun (Rıza), Aydan Kaya (Elif), Mutlu Güney (Arif Akça)

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir