Geriye Kalan Filmini Full izle

Geriye Kalan Film Fragmanı Full izle, Geriye Kalan Full izle, Geriye Kalan Filmi izle, Geriye Kalan Filmi Full izle, Geriye Kalan Full izle, Geriye Kalan Filmi Seyret

Özet & detaylar Sevda yedi yıllık evliliğini kocası Cezmi ile düzen ve huzur içinde sürdürmeye çalışan ve evliliğini hayatının merkezine koymuş bir kadındır.

Fakat eşi Cezminin kendisini aynı hastanede çalıştığı Zühal adında bir kadınla aldattığını öğrendiğinde dünyası altüst olacaktır. Çünkü hayattaki bütün varlığını ve geleceğini kocası üzerine kurmuştur.

Üçgenin diğer ucundaki Zuhal ise 10 yaşındaki hasta oğlunu yanına alarak birkaç sene önce kocasından boşanmıştır. Hem yoğun iş temposuna yetişmeye hem çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Zuhal için Cezmi tedirginlik içinde geçen hayatına bir anda heyecan, tutku ve güven duygusu getirir.

Bir yanda evliliğine sımsıkı sarılan ve öteki kadının hayatına bir şekilde sızan Sevda, diğer yanda ayakları üzerinde durmaya çalışırken tutunacak bir dal bulan Zuhal, Cezmiden vazgeçmek istemezken Zuhalin eski kocası Mustafanın karısıyla barışmak için aniden geri gelişi üç kişi arasındaki dengeleri de alt üst edecektir..

[pro-player width=’580′ height=’380′ type=’video’ image=’http://farm9.staticflickr.com/8305/7916212886_49019211d9.jpg’]http://b.tr.mediaplayer.allocine.fr/uk/medias/nmedia/18/86/24/52/19255806_fa1_vtr_l_001.flv[/pro-player]

One thought on “Geriye Kalan Filmini Full izle

  1. Filmi hala niye izliyemiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir